logo

Pakalpojumi un cenrādis

ŠOBRĪD CENAS TIEK AKTUALIZĒTAS

Tāpat kā katrs cilveks ir unikāls, diemžēl, arī viņa slimība ir unikāla, līdz ar to, nav iespējams neredzot katru konkrētu gadījumu novērtēt to bez pacienta apskates un izmēklešanas.                     Cenas noradītas cenrādī ir aptuvenas, un tām ir tikai informātīva nozīme. Ar pilno versiju Jūs varat iepazīties mūsu klīnikā.

  • ĀRSTEŠANA UN ĶIRURĢIJA

Konsultācija – no EUR

Pirmais rentgena uzņēmums –    EURrentgenizmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību tiek iegūti cilvēka ķermeņa un orgānu plāna slāņa (0,5-5,0mm) šķērsgriezuma attēli,  kurus  analizējot, var iegūt dažādus mērījumus, kā arī rekonstruēt attēlus citās plaknēs, kas palīdz izvērtēt orgānu, asinsvadu un citu struktūru anatomiskās īpašības, savstarpējās attiecības un patoloģisko procesu izplatību

OPG (ortopantomogramma) –   EUR

3D – Datortomogrāfija – no EUR

Amalgama plombe  –  no  EUR

Kompozītmateriāla plombe (helio) – no  EUR

Zoba kroņa atjaunošana – no  EUR

Viensakņu zoba kanāla ārstēšana – no  EUR

Divsakņu zoba kanālu ārstēšana – no  EUR

Trīssakņu zoba kanālu ārstēšana – no  EUR

Kanālu ārstēšana ar mikroskopa palidzību – no EUR

Zoba ekstrākcija – no  EUR

  • PROTEZĒŠANA

Metālķeramikas kronis –  EUR

Cirkonija ķeramikas kronis –  EUR

Lokveida protēze – no EUR

Plastmasas protēze – no  EUR

Elastīgas plastmasas protēze – no  EUR

Implantcija – lūdzam sazīņoties ar mums

  • HIGIĒNA

Mutes dobuma higiēna – no  EUR

3D – DATORTOMOGRĀFIJA

tagad pieejama āri mūsu klīnikā

Visa diagnostika uz vietas!

Jums vairāk nevajadzēs doties uz diagnostisko centru un tērēt savu laiku rindās. Mēs aprīkojam klīniku ar modernākām digitālām iekārtām. Pie tam kātra kabinētā! Īpaši protezēšanas vajadzībam, mūsu klīnikā ir uztādita jaunas paaudzes 3D – datortomogrāfiska rentgeniekārta. Aprīkojot klīniku, mēs, pirmkārt, rūpējāmies par Jūsu drošību un veselību, jo jaunas digitālās iekārtas minimizē apstarošanas risku, faktiski līdzinot to ar dabīga fona starojumu. Visas iekārtas ir sertificētas, kā āri, mūsu klīnikai ir speciālā Valsts Vides Dienesta licenzija. Mēs arvien esam pārliecināti, ka uz doto brīdi mūsu klīnika ir viena no labāk aprikotajām zobārstniecībam ne tikai Latvija, bet arī Baltijā. Laipni lūdzam Jūs pārliecināties!

3D – datortomogrāfija

3D – datortomografija tā ir rentgenizmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību tiek iegūti cilvēka ķermeņa un orgānu plāna slāņa šķērsgriezuma attēli,  kurus  analizējot, var iegūt dažādus mērījumus, kā arī rekonstruēt attēlus citās plaknēs, kas palīdz izvērtēt mutes dobuma organu anatomiskās īpašības, savstarpējās attiecības un patoloģisko procesu izplatību, ar speciālas programmatūras palidzību var vizualizēt pilnu attēlu

Ar šo metodi Jūsu ārsts var izvērtēt: Jūsu zobu, zobu sakņu, periodantālo audu stāvokli; novertet Jūsu žokļu kaulu biezumu un blīvumu; noteikt apakšžokļa-deniņa locītavas stāvokli; konstatēt ārstēšanas un protezēšanas kļūdas; noskaidrot periodantālo audu stāvokli; agrīnā stadijā noteikt kariozus un iekaisuma procesus ap zobu saknēm; agrīna stādijā atklāt cistas un jaunveidojumus; precīzi noteikt diagnozi, pareizi sastādīt ārstēšanas plānu un kontrolēt viņu, precizēt situāciju pirms protēzešanas un, it  īpaši implantācijas.