logo

Pakalpojumi un cenrādis

Tāpat kā katrs cilveks ir unikāls, diemžēl, arī viņa slimība ir unikāla, līdz ar to, nav iespējams neredzot katru konkrētu gadījumu novērtēt to bez pacienta apskates un izmēklešanas.                     Cenas noradītas cenrādī ir aptuvenas, un tām ir tikai informātīva nozīme. Ar pilno versiju Jūs varat iepazīties mūsu klīnikā.

  • ĀRSTEŠANA UN ĶIRURĢIJA

Konsultācija – no 5,00  EUR

Pirmais rentgena uzņēmums – 5,50   EUR

OPG (ortopantomogramma) – 15,00  EUR

Amalgama plombe  –  no 20,00 EUR

Kompozītmateriāla plombe (helio) – no 25,00 EUR

Zoba kroņa atjaunošana – no 65,00 EUR

Viensakņu zoba kanāla ārstēšana – no 32,00 EUR

Divsakņu zoba kanālu ārstēšana – no 55,00 EUR

Trīssakņu zoba kanālu ārstēšana – no 85,00 EUR

Zoba ekstrākcija – no 10,00 EUR

  • PROTEZĒŠANA

Metālķeramikas kronis – 195,00 EUR

Cirkonija ķeramikas kronis – 450,00 EUR

Lokveida protēze – no 430,00 EUR

Plastmasas protēze – no 110,00 EUR

Elastīgas plastmasas protēze – no 220,00 EUR

Implantcija – lūdzam sazīņoties ar mums

  • HIGIĒNA

Mutes dobuma higiēna – no 25,00 EUR

 

ortopantomogrāfija

tagad pieejama āri mūsu klīnikā

 

Visa diagnostika uz vietas!

Jums vairāk nevajadzēs doties uz diagnostisko centru un tērēt savu laiku rindās. Mēs aprīkojam klīniku ar modernākām digitālām iekārtām. Pie tam kātra kabinētā! Īpaši protezēšanas vajadzībam, mūsu klīnikā ir digitālā panorāmas rentgeniekārta. Aprīkojot klīniku, mēs, pirmkārt, rūpējāmies par Jūsu drošību un veselību, jo jaunas digitālās iekārtas minimizē apstarošanas risku, faktiski līdzinot to ar dabīga fona starojumu. Visas iekārtas ir sertificētas, kā āri, mūsu klīnikai ir speciālā Valsts Vides Dienesta licenzija. Mēs esam pārliecināti, ka uz doto brīdi mūsu klīnika ir viena no labāk aprikotajām zobārstniecībam ne tikai Latvija, bet arī Baltijā. Laipni lūdzam Jūs pārliecināties!

ortopantomogrāfija

page4_pic1

Ortopantomogrāfija – tā ir digitālā panorāmas rentgenogrāfija, kas palīdz ar vienu rentgena uzņēmumu novērtēt pacienta zobu, zobu sakņu, kā āri periodantālo audu stāvokli.

Ar šo metodi Jūsu ārsts var izvērtēt: visu Jūsu zobu, zobu sakņu, periodantālo audu stāvokli; novertet Jūsu žokļu kaulu biezumu un blīvumu; noteikt apakšžokļa-deniņa locītavas stāvokli; konstatēt ārstēšanas un protezēšanas kļūdas; noskaidrot periodantālo audu stāvokli; agrīnā stadijā noteikt kariozus un iekaisuma procesus ap zobu saknēm; agrīna stādijā atklāt cistas un jaunveidojumus; precīzi noteikt diagnozi, pareizi sastādīt ārstēšanas plānu un kontrolēt viņu.